Raquel ALONSO – Flamenco Workshop
27 Mart - 27 Nisan 2017


Pera'da Flamenco Eğitimi, RAQUEL ALONSO ile devam ediyor!!!
Uluslararası dansçı ve koreograf RAQUEL ALONSO, 2017 Eğitim Döneminde, "Pera Güzel Sanatlar kampüslerinde" 27 MART - 27 NİSAN 2017 tarihleri arasında "Flamenco Workshop" eğitimi verecektir.

RAQUEL, İspanya´dan büyük istek üzerine tekrar Türkiye´ye geliyor!!!

Pera Güzel Sanatlar her yıl "Flamenco Dans" çalışmalarına İspanya`dan gelen ve itina gösterilerek seçilmekte olan eğitmenlerle, büyük bir disiplin içerisinde devam etmektedir. Çok kültürlü bir dans olan ve artık tüm dünyada neredeyse son yılların en popüler dansı haline gelen flamencoya hanım öğrencilerden talep oldukça yoğun olarak gelmektedir. Diğer ikili dansların ( Tango ve Latin ) aksine tek olarak katılımı mümkün olan ve bu sayede tek olarak dans etmek isteyenler için de iyi bir fırsat olduğu özellikle belirtillebilir.

Eğitim programı günleri Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere çeşitli saat aralıkları seçenekleri ile siz değerli Flamenco severlere sunulmaktadır.

RAQUEL ALONSO 26 NİSAN DÜNYA DANS GÜNÜ KUTLAMASINDA SAHNE ALACAK...

Flamenco Workshop için eğitim kontenjanlarımız sınırlıdır. Başlangıç-Orta-İleri seviyeler için özel sınıflarımız mevcuttur. Dersler Tenik, koreografi, kastanyet ve sahne performans ile oluşur...

Kayıtlarımız başlamıştır!!! Kontenjanlar sınırlıdır...


Ayrıntılı bilgi için:

Pera Güzel Sanatlar - Kadıköy
Tel: 0216 550 88 07-08
Dans Bölüm Koordinatörü: Rita Aytaş

Raquel ALONSO

Raquel ALONSO